نتایج و یافته های جدیدی وسیعترین نظرسنجی با اس.ام. اس در مورد انتخابات ۱۳۹۳۵ حمل ۱۳۹۳

پیوست اخیرا نظرسنجی وسیعی را در مورد انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۳ در سرتاسرافغانستان براه انداخته است که سوالاتی ازمشترکین پیوست پرسیده شده که شامل، آیا آنها میدانند که چگونه در انتخابات ثبت نام نمایند، آیا آنها کارت رای دهی دارند، آیا آنها احساس میکنند که محل رای دهی آنها امن است و آیا انها به کاندیدی که از میلیت و یا همزبان خودشان نباشد رای میدهند؟ پیوست همچنان از مشترکین خویش خواسته تا ولایت، جنسیت، نظرات، افکار و احساسات شان را راجع به انتخابات ریاست جمهوری اظهار نمایند.

پیوست پروسهء تحلیل معلومات بدست آورده را تکمیل نموده و نتایج تحلیل با نمودار ها و گراف ها در وبسایت پیوست و در صفحهء تویتر پیوست و با رسانه ها در افغانستان و خارج از افغانستان شریک ساخته شده است. این یافته ها نمایانگر اینست که هموطنان ما چگونه در مورد انتخابات فکر میکنند.

پیوست بدین باور است که دسترسی به معلومات باید یک پروسهء باز و سهل باشد. با دسترسی به معلومات و نتایج این نظر سنجی شما میتوانید تا رفتار مردم را در مورد انتخابات دانسته و نظریات و احساسات مردم را دربارهء این رویداد مهم درک نمائید. بدین ملحوظ پیوست امروز وبسایت انتخاباتی خویشرا در آدرس http://elections.paywast.af, براه انداخته تا همه دسترسی کامل به معلومات بدست آورده ازین نظر سنجی را داشته باشند.

در وبسایت انتخاباتی پیوست شما میتوانید با ترکیب نمودن ۶ نوع معیار مختلف نظریات و احساسات مردم را در لابلای معلومات مخلتف جستجو نمائید. درین وبسایت میتوان بیشتر ازهزار نوع ترکیبی از معیار ها را درست نمود و وبسایت نتایج و نموداری های گرافی را همزمان برایتان ایجاد مینماید. شما میتوانید نتایج حاصله را در عرصه های کاری، رسانه های اجتماعی و جهت پی ریزی مباحثات و مناظرات استفاده نمائید.

جهت معلومات بیشتر و دریافت معلومات کامل لطفا با ما به تماس گردید. پیوست همچنان نظریات پاسخ دهنده گان این نظر سنجی را بصورت ناشناخته در صفحهء‌ تویتر@AFSpeaks، در صفحهء فیس بوک http://www.facebook.com/Paywast729 و در صفحهء انتخاباتی پیوست http://elections.paywast.af به نشر سپرده است.

ضمیمهء این مکتوب، گذارش مفصل یافته های این نظر سنجی میباشد. برای دانلود اینجا کلیک کنید

جهت معلومات به ایمیل ذیل تماس حاصل نمائید:

info@paywast.af

آذر شیوا ضیآ
مسئول رسانه ئی پیوست
حق نشر و تکثیر این وبسایت و تمام معلومات آن صرف مربوط پیوست میباشد. نشر و تکثیر معلومات در صورتی مجاز است که پیوست منحیث منبع معلومات ذکر گردد. (ادامه...)Press Esc to close